See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Systemu Wewnętrznej Informacji Prawnej (SWIP) oraz Systemu Elektronicznej Informacji Prawnej (SEIP)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 Dostawa i utrzymanie Systemu Elektronicznej Informacji Prawnej (SEIP) oraz Systemu Wewnętrznej Informacji Prawnej (SWIP) dla jednostek organizacyjnych PGL LP przez okres 42 miesięcy. Liczba jednostek: 469 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określają: opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 688590-2025
Interne Kennung: DZ.270.82.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001