2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne przyjęcie odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodem: 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne), 19 12 12 – inne odpady
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: przyjęcie przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodami: 19 12 10, 19 12 12, dalej zwanych „Odpadami” – w ilości szacunkowej 6200 Mg/rok. Do oszacowania wartości zamówienia przyjęto masy: a) 19 12 10 – 3.200 Mg b) 19 12 12 – 3.000 Mg wynikających ze specyfiki rozwiązań technicznych i technologicznych cyklu produkcyjnego, systemu wagowego oraz warunków magazynowych, w celu poddania ich przetwarzaniu w procesie odzysku R1, zgodnie z określeniem oznaczeń tych procesów w załączniku Nr 1 do ustawy z dnia 14.12.2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587, z późn. zm.) oraz załączniku IA do Rozporządzenia (WE) NR 1013/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 14 czerwca 2006 r. w sprawie przemieszczania odpadów (Dz. Urz. UE L 190 z 12.07.2006, str. 1). Zamawiający zastrzega, że ujęte we wniosku ilości przekazanych odpadów z podziałem na kody w ciągu całego okresu trwania umowy są wartością szacunkową i mogą ulec zmianie do wykorzystania całej kwoty na jaką została zawarta umowa.
Interne Kennung: PZP.4/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne przyjęcie odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodem: 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne), 19 12 12 – inne odpady (w tym substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż 19 12 11 do termicznego przetwarzania w procesie R1.