2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění letenek, ubytování a poskytování souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb, které spočívají v zajišťování letenek a dalších jízdních dokladů (autobusových, vlakových a jiných), resp. smluvní dopravy zejména při zahraničních pracovních cestách. Dále je předmětem plnění veřejné zakázky zajištění ubytování v zahraničí pro zaměstnance zadavatele a jiné osoby na základě rámcové dohody a poskytování dalších souvisejících služeb podle požadavků zadavatele, např. reklamace či vymáhání nákladů vzniklých v důsledku zpoždění ze strany dopravce. Služby budou poskytovány po celou dobu účinnosti rámcové dohody. Bližší specifikace je uvedena v čl. 6 Výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: DZS/2024/07282
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001