28890-2025 - Planung
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych przez Gminę Miastkowo
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych przez Gminę Miastkowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na niżej wymienionych liniach autobusowych, dla których Gmina Miastkowo jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Linie autobusowe: 1) Teodorowo Janowo przez Miastkowo (Janowo, Sierzputy Młode, Grzymały Szczepankowskie, Chojny Młode, Sulki, Leopoldowo, ŁubyKurki, Miastkowo, Zaruzie, Gałkówka, Drogoszewo, Rydzewo, Laskowiec, Teodorowo); 2) Miastkowo Miastkowo przez Rydzewo (Miastkowo, Drogoszewo, RydzewoGozdy, Kuleszka, Kaliszki, Rydzewo, Nowosiedliny, Rydzewo (szkoła) Gałkówka, Sosnowiec, Zaruzie (Borowe), Zaruzie); 3) Miastkowo Miastkowo przez Osetno (Miastkowo, Osetno, Drogoszewo, Gałkówka); 4) Miastkowo Miastkowo przez Czartoria (Miastkowo, Czartoria, Rybaki, Rybaki (Bartkowizna), Drogoszewo, Rydzewo (szkoła), Osetno); 5) Miastkowo Miastkowo przez Rybaki (Miastkowo, Czartoria, Rybaki, Rybaki (Bartkowizna)); 6) Miastkowo Miastkowo przez Zaruzie (Miastkowo, Czartoria, Rybaki, Bartkowizna, Zaruzie, Zaruzie (Borowe), Sosnowiec, Gałkówka); 7) Miastkowo Miastkowo przez Podosie (Miastkowo, Podosie, Kraska, Tarnowo); 8) Miastkowo Miastkowo przez ŁubyKiertany (Miastkowo, Miastkowo ul. Nowogrodzka, Korytki Leśne, ŁubyKurki, ŁubyKiertany, Leopoldowo, ChojnyNaruszczki, Sulki).
Interne Kennung: IGN.272.1.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)