2. Verfahren
Verfahren
Titel: WFSP-43571-2567 Onderhoud aan natuurvriendelijke zones en rietoevers
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de volgende werkzaamheden: Uitmaaien nat en droogprofiel NVO1 (subtype NVZ); Uitmaaien nat en droogprofiel NVO2 (subtype NVZ); Verwijderen van jonge loten; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van luwe ondiepe wateren; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van beken en nevengeulen; Afvoeren van vrijgekomen organisch materiaal; Alle overige bijkomende werkzaamheden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 90721100 Landschaftsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Noord-Oost
Beschreibung: De opdracht voor perceel 1 bestaat uit de volgende werkzaamheden: Uitmaaien nat en droogprofiel NVO1 (subtype NVZ); Uitmaaien nat en droogprofiel NVO2 (subtype NVZ); Verwijderen van jonge loten; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van luwe ondiepe wateren; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van beken en nevengeulen; Afvoeren van vrijgekomen organisch materiaal; Alle overige bijkomende werkzaamheden.
Los: LOT-0002
Titel: Zuid-Oost
Beschreibung: De opdracht voor perceel 2 bestaat uit de volgende werkzaamheden: Uitmaaien nat en droogprofiel NVO1 (subtype NVZ); Uitmaaien nat en droogprofiel NVO2 (subtype NVZ); Verwijderen van jonge loten; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van luwe ondiepe wateren; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van beken en nevengeulen; Afvoeren van vrijgekomen organisch materiaal; Alle overige bijkomende werkzaamheden.
Los: LOT-0003
Titel: Zuid-West
Beschreibung: De opdracht voor perceel 3 bestaat uit de volgende werkzaamheden: Uitmaaien nat en droogprofiel NVO1 (subtype NVZ); Uitmaaien nat en droogprofiel NVO2 (subtype NVZ); Verwijderen van jonge loten; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van luwe ondiepe wateren; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van beken en nevengeulen; Afvoeren van vrijgekomen organisch materiaal; Alle overige bijkomende werkzaamheden.
Los: LOT-0004
Titel: Noord-West
Beschreibung: De opdracht voor perceel 4 bestaat uit de volgende werkzaamheden: Uitmaaien nat en droogprofiel NVO1 (subtype NVZ); Uitmaaien nat en droogprofiel NVO2 (subtype NVZ); Verwijderen van jonge loten; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van luwe ondiepe wateren; Regiewerk ten behoeve van het onderhoud van beken en nevengeulen; Afvoeren van vrijgekomen organisch materiaal; Alle overige bijkomende werkzaamheden.