288932-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. ”odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej ” Zamówienie podzielone jest na części, z czego: Część 1 dotyczy dostawy i montażu pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce Cześć 2 dotyczy remontu i termomodernizacji przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach Część 3 dotyczy dostawy i montażu pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach Część 4 dotyczy dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach
Vorherige Bekanntmachung: 661860-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j.) oraz aktów wykonawczych do tej ustawy, 2. Niniejsze postępowanie dotyczy zamówienia o wartości przekraczającej progi unijne, 3. Rodzaj zamówienia: dostawy, 4. Podstawa prawna opracowania specyfikacji warunków zamówienia: - Ustawa z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j.) zwanej dalej „Ustawą Pzp” - Rozporządzenie Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), - Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452), 5. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Stosownie do przywołanego przepisu Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, 6. Jeżeli wobec wykonawcy, zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Zamawiający kontynuuje procedurę, o której mowa w ust. 5 do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zasilania w ciepło budynku SPZOZ zlokalizowanego w miejscowości Sokółka, poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii za pomocą gruntowych pomp ciepła współpracujących z dolnym źródłem w postaci odwiertów pionowych, zgodnie z dokumentacją projektową (niniejsze postępowanie obejmuje wykonanie etapu 1). 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar) zawarty jest w Załączniku nr 4.1 do SWZ. 3) Przedmiot zamówienia ma być nowy, wolny od wad i uszkodzeń. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do Zamawiającego w terminie określonym w umowie na realizację przedmiotu zamówienia oraz SWZ. 4) Wraz z wydaniem przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu niezbędne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia. 5) Zamawiający, wymaga udzielenia gwarancji jakości na okres minimum 24 miesięcy. Okres gwarancji stanowi jednocześnie jedno z kryteriów oceny ofert. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu pisemnej gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres wskazany w ofercie liczony od dnia podpisania przez przedstawicieli stron protokołu zdawczo-odbiorczego. Szczegółowe warunki gwarancji jakości określa wystawiona i przekazana Zamawiającemu Karta Gwarancyjna Wykonawcy oraz karty gwarancyjne producentów na poszczególne elementy przedmiotu zamówienia. 6) Wykonawca dostarczy i zamontuje przedmiot zamówienia na własny koszt w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 7) Odbiór przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności sprawdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia i ofertą Wykonawcy. 8) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5.1 do SWZ,
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 45330000 Installateurarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 44163120 Fernheizungsleitungen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 Remont i termomodernizacja przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest remont i termomodernizacja budynku gospodarczego i budynku kotłowni oraz inwentaryzacja i opis przeprowadzenia prac renowacyjnych elewacji budynku przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach, budynków zlokalizowanych na działce nr geod. 2857/1 w Krynkach przy ul. Grodzieńskiej 44, zgodnie z dokumentacją projektową. 2) W trakcie budowy wykonywane będą następujące roboty budowlane: 2.1 Prace rozbiórkowe na budynku gospodarczym i kotłowni polegające na: - rozebraniu pokryć dachowych i konstrukcji dachu. - demontażu stolarki okiennej i drzwiowej z ww. budynków - skucie starych tynków i okładzin - demontaż obróbek blacharskich 2.2 Wykonanie remontów budynków a) budynek przychodni lekarzy rodzinnych (nr 1) - renowacja elewacji i cokołu budynku b) budynek gospodarczy (nr 2) - montaż nowej stolarki - docieplenie ścian zewnętrznych - wykonanie nowego dachu i pokrycia - docieplenie stropu- wykończenie budynku wewnątrz c) budynek kotłowni (nr 3) - montaż nowych drzwi - docieplenie ścian zewnętrznych - docieplenie stropodachu i wykonanie nowego pokrycia - wykończenie budynku wewnątrz 2.3 Uporządkowanie terenu po wykonaniu robót budowlanych. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar) zawarty jest w Załączniku nr 4.2 do SWZ. 4) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 5.2 do SWZ, 5) Zamawiający, wymaga udzielenia gwarancji jakości n a wykonane roboty na okres minimum 36 miesięcy. Okres gwarancji stanowi jednocześnie jedno z kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45261320 Dachrinnenarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby istniejącej instalacji ogrzewania w Budynku Przychodni Lekarzy Rodzinnych w Krynkach przy wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii za pomocą gruntowych pomp ciepła współpracujących z dolnym źródłem w postaci odwiertów pionowych, zgodnie z dokumentacją projektową. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar) zawarty jest w Załączniku nr 4.2 do SWZ. 3) Przedmiot zamówienia ma być nowy, wolny od wad i uszkodzeń. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do Zamawiającego w terminie określonym w umowie na realizację przedmiotu zamówienia oraz SWZ. 4) Wraz z wydaniem przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu niezbędne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia. 5) Zamawiający, wymaga udzielenia gwarancji jakości na okres minimum 24 miesięcy. Okres gwarancji stanowi jednocześnie jedno z kryteriów oceny ofert. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu pisemnej gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres wskazany w ofercie liczony od dnia podpisania przez przedstawicieli stron protokołu zdawczo-odbiorczego. Szczegółowe warunki gwarancji jakości określa wystawiona i przekazana Zamawiającemu Karta Gwarancyjna Wykonawcy oraz karty gwarancyjne producentów na poszczególne elementy przedmiotu zamówienia. 6) Wykonawca dostarczy i zamontuje przedmiot zamówienia na własny koszt w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 7) Odbiór przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności sprawdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia i ofertą Wykonawcy. 8) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5.3 do SWZ,
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 16,5 kWp na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar) zawarty jest w Załączniku nr 4.2 do SWZ. 3) Przedmiot zamówienia ma być nowy, wolny od wad i uszkodzeń. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do Zamawiającego w terminie określonym w umowie na realizację przedmiotu zamówienia oraz SWZ. 4) Wraz z wydaniem przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu niezbędne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia. 5) Zamawiający, wymaga udzielenia gwarancji jakości na okres minimum 5 lat. Okres gwarancji stanowi jednocześnie jedno z kryteriów oceny ofert. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu pisemnej gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres wskazany w ofercie liczony od dnia podpisania przez przedstawicieli stron protokołu zdawczo-odbiorczego. Szczegółowe warunki gwarancji jakości określa wystawiona i przekazana Zamawiającemu Karta Gwarancyjna Wykonawcy oraz karty gwarancyjne producentów na poszczególne elementy przedmiotu zamówienia. 6) Wykonawca dostarczy i zamontuje przedmiot zamówienia na własny koszt w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 7) Odbiór przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności sprawdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia i ofertą Wykonawcy. 8) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5.4 do SWZ,
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten