2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego dla Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Pruszkowie sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa oleju napędowego - zgodnego z normą PN-EN 590:2013-12 oraz odpowiadającego wymaganiom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2015 poz. 1680 ze zm.) – zwanym dalej „RMG dla paliw ciekłych” - pochodzącego wyłącznie z terminali paliw na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej - w ilości całkowitej 1500 m3 przez okres 24 miesięcy, z podziałem na: a) Olej napędowy Ekodiesel: letni, przejściowy i zimowy, zwany dalej „ON”, w ilości 1300 m3 b) Olej napędowy Arktyczny o polepszonych parametrach temperatury mętnienia i temperatury blokady zimnego filtra, zwany dalej „ONA”, w ilości 200 m3 - zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego - tj. w ilości ok. 62,5 m3 miesięcznie.
Interne Kennung: MZO/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 500 000 Liter