2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Kowary
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Kowary, w tym: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów z pojemników wystawionych przez właścicieli nieruchomości; 2) odbiór i zagospodarowanie zużytych baterii; 3) odbiór i zagospodarowanie leków przeterminowanych i zbędnych; 4) organizacja i obsługa mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych; 5) odbiór odpadów z koszy ulicznych; 6) obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (zwanego dalej (PSZOK), zlokalizowanego na terenie Gminy Miejskiej Kowary, oraz ich zagospodarowaniu w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych, ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Interne Kennung: WRM.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji