See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. części i elementów zamiennych do przenośników taśmowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 684279-2025
Interne Kennung: 63/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Części i elementy do przenośników taśmowych Pioma 1000 oraz 1200 (5 pozycji) w łącznej ilości 9 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Części i elementy do przenośników taśmowych (6 pozycji) w łącznej ilości 115 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Części i elementy zamienne do Nowomag, KGP, Pioma 1400, Gwarek 1200 (6 pozycji) w łącznej ilości 105 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Wsporniki do wysięgnika Pioma 1400 (3 pozycje) w łącznej ilości 21 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Części i elementy zamienne do przenośnika taśmowego Vacat (20 pozycji) w łącznej ilości 227 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Części i elementy zamienne do stacji napinającej WSN (10 pozycji) w łącznej ilości 32 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Elementy kołowrotu do przenośnika taśmowego Gwarek (7 pozycji) w łącznej ilości 25 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Części i elementy do przenośników taśmowych Gwarek (5 pozycji) w łącznej ilości 108 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Części i elementy wysięgników i wysięgniki (11 pozycji) w łącznej ilości 74 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Blachy lewe oraz prawe do przenośnika taśmowego Gwarek 1200 (6 pozycji) w łącznej ilości 36 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Zwrotnie oraz kozioł zwrotni (4 pozycje) w łącznej ilości 12 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Stacja napinająca wolnobieżna WSN-400/15 lub równoważna w ilości 12 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Przekładnia 1:125 wykonanie prawe rys. 01069-01/2 WSN-400/15 lub równoważna w ilości 10 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Pętlicowy zasobnik taśmy bez krążników L–30 mb. rys. G21.006-02 do przenośnika taśmowego GWAREK-1000 lub równoważny w ilości 6 kpl.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Zespół oporowy rys. 7440700/00 Gwarek 1200 lub równoważny w ilości 1 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Osłona rys. S21.006-02.01.04/1 lub równoważna w ilości 45 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Zespół napędowy S21.006-10/3 GWAREK 1000 lub równoważny w ilości 1 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Stacja zwrotna kompletna do przenośnika taśmowego PTGm-50/1000 rys. U21-100M1.02.00 lub równoważna w ilości 6 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 -Napęd kompletny z przekładnią bez silnika do przenośnika taśmowego PTGm-50/1000 rys. P21-2Bc/G lub równoważny w ilości 4 szt.
Interne Kennung: 63/PM/25 - Zadanie 19