2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zastawek i przebudowa przepustów w Nadleśnictwie Kup - opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych w zakresie obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Kup. Mała retencja oznacza działania poprawiające zdolność gromadzenia wody w małych zbiornikach naturalnych i sztucznych oraz jej podpiętrzanie w korytach rzek, potoków, w kanałach i rowach w celu późniejszej alimentacji do środowiska. Celem realizacji inwestycji budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będzie przede wszystkim poprawa uwilgotnienia gleb leśnych, zmiana niekorzystnego, szybkiego odpływu wód powierzchniowych z terenów leśnych na odpływ spowolniony, urozmaicenie elementów ekosystemu leśnego oraz korzystny wpływ na różnorodność biologiczną. 2) Zadania budowlane objęte zamówieniem: a) Budowa zastawki w leśnictwie Kup (adres leśny 02-18-1-02-60-f) – nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-01, b) Budowa zastawki w leśnictwie Kozuby (adres leśny 02-18-2-06-123-d) – nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-02, c) Budowa 3 szt. zastawek w leśnictwie Dąbrówka Dolna (adres leśny 02-18-2-05-110-g, 02-18-2-05-150-h, 02-18-2-05-171-c) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-03, d) Budowa zastawki w leśnictwie Czarna Woda (adres leśny 02-18-2-08-209-f) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-04, e) Przebudowa 5 szt. przepustów w leśnictwie Kup (adres leśny 02-18-1-02-58-i, 02-18-1-02-59-h, 02-18-1-02-60-b, 02-18-1-02-60-d, 02-18-1-02-60-h, 02-18-1-02-76-a) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-2.1-01, f) Przebudowa przepustu w leśnictwie Kozuby (adres leśny 02-18-2-06-123-d, 02-18-2-06-124-d) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-2.1-02, g) Przebudowa 3 szt. przepustów w leśnictwie Lubienie (adres leśny 02-18-3-11-106-b, 02-18-3-11-107-b, 02-18-3-11-75-d, 02-18-3-11-76-d) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-2.1-03. 3) Realizacja przedmiotu zamówienia odbywa się w formule „zaprojektuj i wybuduj”, a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ. 4) Przedmiot zamówienia został podzielony na części (Pakiety), z których każda dotyczy wykonania dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla następujących zadań: - Pakiet 1 - Budowa zastawki oraz przebudowa 5 szt. przepustów w leśnictwie Kup - zadania nr 02-18-1.2-01 i 02-18-2.1-01, - Pakiet 2 - Budowa zastawki oraz przebudowa przepustu w leśnictwie Kozuby – zadania nr 02-18-1.2-02 i 02-18-2.1-02, - Pakiet 3 - Budowa 3 szt. zastawek w leśnictwie Dąbrówka Dolna – zadanie nr 02-18-1.2-03, - Pakiet 4 - Budowa zastawki w leśnictwie Czarna Woda – zadanie nr 02-18-1.2-04, - Pakiet 5 - Przebudowa 3 szt. przepustów w leśnictwie Lubienie – zadanie nr 02-18-2.1-03. 5) Przedmiot zamówienia, w zakresie każdej z części dzieli się na następujące etapy: Etap I – wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót (jeśli dotyczy). W ramach tego etapu Wykonawca przedstawi Zamawiającemu koncepcję rozwiązań projektowych. Etap II - wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją. W zakres tego etapu wchodzi również przygotowanie harmonogramu robót, zapewnienie sprawowania nadzoru autorskiego w trakcie realizacji a także wykonanie dokumentacji powykonawczej. Wykonawca zobowiązany jest na bieżąco przekazywać Zamawiającemu uzyskane w trakcie realizacji zamówienia kluczowe dokumenty, decyzje, zgody i uzgodnienia.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa zastawki oraz przebudowa 5 szt. przepustów w leśnictwie Kup - zadania nr 02-18-1.2-01 i 02-18-2.1-01.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych w zakresie obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Kup w zakresie zadań: 1) Budowa zastawki w leśnictwie Kup (adres leśny 02-18-1-02-60-f) – nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-01, 2) Przebudowa 5 szt. przepustów w leśnictwie Kup (adres leśny 02-18-1-02-58-i, 02-18-1-02-59-h, 02-18-1-02-60-b, 02-18-1-02-60-d, 02-18-1-02-60-h, 02-18-1-02-76-a) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-2.1-01. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026 - Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: Budowa zastawki oraz przebudowa przepustu w leśnictwie Kozuby – zadania nr 02-18-1.2-02 i 02-18-2.1-02
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych w zakresie obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Kup w zakresie zadań: 1) Budowa zastawki w leśnictwie Kozuby (adres leśny 02-18-2-06-123-d) – nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-02, 2) Przebudowa przepustu w leśnictwie Kozuby (adres leśny 02-18-2-06-123-d, 02-18-2-06-124-d) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-2.1-02. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026 - Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa 3 szt. zastawek w leśnictwie Dąbrówka Dolna – zadanie nr 02-18-1.2-03.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych w zakresie obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Kup w zakresie zadania: 1) Budowa 3 szt. zastawek w leśnictwie Dąbrówka Dolna (adres leśny 02-18-2-05-110-g, 02-18-2-05-150-h, 02-18-2-05-171-c) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-03. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026 - Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Budowa zastawki w leśnictwie Czarna Woda – zadanie nr 02-18-1.2-04.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych w zakresie obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Kup w zakresie zadania: 1) Budowa zastawki w leśnictwie Czarna Woda (adres leśny 02-18-2-08-209-f) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-1.2-04. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026 - Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Przebudowa 3 szt. przepustów w leśnictwie Lubienie – zadanie nr 02-18-2.1-03.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych w zakresie obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Kup w zakresie zadania: 1) Przebudowa 3 szt. przepustów w leśnictwie Lubienie (adres leśny 02-18-3-11-106-b, 02-18-3-11-107-b, 02-18-3-11-75-d, 02-18-3-11-76-d, 02-18-3-11-77-i) - nr rozliczeniowy zadania 02-18-2.1-03. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026 - Pakiet 5