2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie oceny wpływu wykonanych działań z zakresu ochrony czynnej na stan zachowania gatunków ptaków i siedlisk ich występowania w obszarze Natura 2000 Bagno Wizna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 152563-2026
Interne Kennung: WOF.261.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001