289052-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA OPATRUNKÓW I OBŁOŻEŃ DO SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W SIEMIATYCZACH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA OPATRUNKÓW I OBŁOŻEŃ DO SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W SIEMIATYCZACH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków i obłożeń zgodnie z opisem przedstawionym w pakietach 1 – 24 stanowiących załącznik nr 1 do SWZ – Formularze asortymentowo – ilościowo – cenowe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych objętych dostawą wymienionych w ust. 1 zawierają formularz asortymentowo ilościowy wraz z opisem, stanowi załączniki nr 1 do SWZ w szczegółowo opisanych częściach pakietach od 1 do 25 do oferty, stanowiącym integralną jej część, a następnie integralną część umowy dostawy. Wymienione w przedmiocie zamówienia dane (parametry) oraz wszelkie wskazania dotyczące urządzenia (części składowe ) należy rozumieć jako określenie parametrów technicznych lub standardów jakościowych. 3. W przypadku stwierdzenia braków w załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo ilościowy) m.in., kody EAN 13, nazwa handlowa produktu, załącznik nie będzie podlegał uzupełnieniu na podstawie art. 223 ust.1 i oferta będzie podlegać odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp. 4. Zamawiający dopuszcza wycenę przedmiotu zamówienia w opakowaniu innej wielkości niż żądana przez Zamawiającego, przy czym ilość opakowań trzeba przeliczyć tak aby liczba sztuk była zgodna z SWZ. 5. Ilość towaru określona w SWZ, przewidziana do nabycia w okresie obowiązywania umowy, została określona w sposób szacunkowy. Ilość towaru nabyta przez Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy może być mniejsza i z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy względem Zamawiającego żadne roszczenia, o ile Zamawiający nabędzie towary o wartości nie niższej niż 60% łącznej wartość netto Umowy określonej w § 4 ust. 1. (wzór umowy) W przypadku określonym w zdaniu poprzednim, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyłącznie za rzeczywiście należycie zrealizowane dostawy zgodne z Umową. 6. Zamawiający, w zależności od aktualnych potrzeb oraz w granicach wartości Umowy, zastrzega sobie prawo do zmian ilości zamawianego towaru w poszczególnych pozycjach asortymentowych. 7. Zamawiający dopuszcza wycenę przedmiotu zamówienia w opakowaniu innej wielkości niż żądana przez Zamawiającego, przy czym ilość opakowań trzeba przeliczyć tak aby liczba sztuk była zgodna z SWZ. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym - załącznik nr 3 do SWZ . 9. Okres ważności dostarczonych Towarów nie może być krótszy, niż 6 miesiące od dnia odbioru dostawy Towarów, dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach, każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego 10. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na jeden lub więcej pakietów. 11. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane, będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 12. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia. 15. Jeżeli wskazano nazwy towarów pochodzących od konkretnych producentów to określają one minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakimi muszą odpowiadać towary oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Towary pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe Zamawiający rozumie wymagania towaru zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stornach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów /produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazuje oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. 16. Ilekroć w SWZ, w opisie przedmiotu zamówieni jest mowa o normach, europejskich ocenach technicznych, aprobatach, znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W takim przypadku podane cechy materiału, produktu należy rozumieć jako wymagania minimalne, nie gorsze niż parametry opisane w SWZ, a ich zastosowanie nie będzie miało negatywnego wpływu na prawidłowe użycie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem medycznym. Za rozwiązania równoważne przyjmuje się takie, które spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Obowiązek udowodnienia powyższego leży po stronie Wykonawcy. 17. Wykonawca, który w ofercie powołuje się na rozwiązania równoważne zobowiązany jest wskazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania Zamawiającego określone w SWZ. W takiej sytuacji Wykonawca zobowiązany będzie do dołączenia do oferty zaproponowane pozycje równoważne lub wykazać ich równoważność w stosunku do wymagań Zamawiającego ze wskazaniem nazwy i pozycji opisu przedmiotu zamówienia, których dotyczy. 18. Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby medyczne wpisane do Rejestru Wyrobów medycznych Dopuszczonych do Obrotu na Terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2
Interne Kennung: SP ZOZ ZP/08/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 24
Interne Kennung: Pakiet nr 24