2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9201-Zajištění provozuschopnosti armatur RS 4,4/0,7MPA - x.x4.7.106.1,2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a následná realizace díla s názvem „9201 - Zajištění provozuschopnosti armatur RS 4,4/0,7MPa - x.x4.7.106.1,2“ v JE Dukovany formou vyšší kompletované dodávky souboru strojů a zařízení a provedení všech nutně vyvolaných a požadovaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech. V rámci akce 9201 dojde k výměně stávajících dožitých armatur C22 204-5100-500 s pohonem MOA52024 za nové armatury s pohonem. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky (včetně konkrétních kabeláží, jejich délek a terminálů, kterých se výměna týká) a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 a 4 Zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 302179-2024
Interne Kennung: N006/24/V00014012
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42132110 Elektrische Ventilbetätiger, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.