2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czyszczących oraz przyborów do utrzymania czystości do Obiektu OBLOT w Przasnyszu dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Dostawa środków czyszczących oraz przyborów do utrzymania czystości do Obiektu OBLOT w Przasnyszu dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej
Interne Kennung: MELBDZ.261.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawa środków czyszczących oraz przyborów do utrzymania czystości do Obiektu OBLOT w Przasnyszu dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej - DALEJ ZA OPZ