289130-2026 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Profesní vzdělávání členů Moravského leteckého klastru, z.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProfesní vzdělávání členů Moravského leteckého klastru, z.s.
BeschreibungPředmětem rámcové dohody je zajištění vzdělávacích aktivit pro osoby z cílové skupiny projektu, která je vymezena ve výzvě 03_22_040 OPZ+ (zejména se bude jednat o zaměstnance členských subjektů zadavatele nebo členských subjektů kolektivního člena zadavatele podporovaných typů subjektů dle příslušené výzvy OPZ+).
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals, 79632000 Personalschulung, 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
LosLOT-0001