28914-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – ZP.26.1.52.2025 Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP.26.1.52.2025 Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na części/ zadania: Zadanie numer 1. Spektrometr desorpcji/ jonizacji laserowej wspomaganej matrycą z tandemowym analizatorem czasu przelotu (MALDI TOF-TOF) Zadanie numer 2. Chromatograf cieczowy z detektorem masowym typu potrójny kwadrupol i jonizacją przez elektrorozpylanie oraz uniwersalnym detektorem rozproszenia światła. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 6. Określone w załączniku nr 2 do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 7. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia wraz z częściami składowymi i wyposażeniem muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, niepoekspozycyjne, wolne od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 8. Wymagany okres gwarancji: dla zadania numer 1: 24 miesiące licząc od dnia podpisania protokołu odbioru, dla zadania numer 2: 24 miesiące licząc od dnia podpisania protokołu odbioru. 9.Maksymalny czas na usunięcie niesprawności liczony od dnia jej zgłoszenia: 14 dni roboczych. 10. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie, wniesienie, montaż wraz z instalacją, zapewniające pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego oraz przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla całości zamówienia objętego postępowaniem. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 11. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ wraz z załącznikami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen, 38433000 Spektrometer
5. Los
LosLOT-0001
TitelSpektrometr desorpcji/ jonizacji laserowej wspomaganej matrycą z tandemowym analizatorem czasu przelotu (MALDI TOF-TOF)
Beschreibung1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 2. Określone w załączniku nr 2 do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia wraz z częściami składowymi i wyposażeniem fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 4. Wymagany okres gwarancji: 24 miesiące licząc od dnia podpisania protokołu odbioru. 5. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie, wniesienie, montaż wraz z instalacją, zapewniające pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego oraz przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla całości zamówienia objętego postępowaniem. Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony bez zastrzeżeń, protokół odbioru. 6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 7. Pozostałe warunki zgodnie z załącznikami do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje.
LosLOT-0002
TitelChromatograf cieczowy z detektorem masowym typu potrójny kwadrupol i jonizacją przez elektrorozpylanie oraz uniwersalnym detektorem rozproszenia światła.
Beschreibung1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 2. Określone w załączniku nr 2 do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia wraz z częściami składowymi i wyposażeniem fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 4. Wymagany okres gwarancji: 24 miesiące licząc od dnia podpisania protokołu odbioru, 5. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie, wniesienie, montaż wraz z instalacją, zapewniające pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego oraz przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla całości zamówienia objętego postępowaniem. Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony bez zastrzeżeń, protokół odbioru. 6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 7. Pozostałe warunki zgodnie z załącznikami do SWZ.