See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi żeglugi śródlądowej w formie rejsów statkiem po Wiśle (tramwaj wodny)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żeglugi śródlądowej statkiem pasażerskim po Wiśle w ramach projektu budżetu obywatelskiego na rok 2026 pn. „tramwaj wodny wzdłuż Wisły”, zwanym dalej „statkiem” na odcinku pomiędzy ok. 515 km Wisły „Podzamcze Fontanny” – ok. 509 km Wisły „Gruba Kaśka” (długość trasy ok. 12 km tam i z powrotem) oraz prowadzenie rezerwacji miejsc na rejsy zgodnie z zapisami w Umowie.
Vorherige Bekanntmachung: 118957-2026
Interne Kennung: 021/2026/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001