See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 220 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií, LS Vodňany - měkký listnáč III. Sedlice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 220 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií, LS Vodňany - měkký listnáč III. Sedlice
Interne Kennung: 099/2019/142/4384
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 213 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 7 Petrovice odd 716
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 213 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 7 Petrovice odd 716
Interne Kennung: 099/2019/142/4381
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 62 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM 2026 Rožnov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 62 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM 2026 Rožnov
Interne Kennung: 099/2019/142/4377
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 148 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Petrovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 148 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Petrovice
Interne Kennung: 099/2019/142/4375
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 159 v kategorii 23 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice odd 603,604
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 159 v kategorii 23 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice odd 603,604
Interne Kennung: 099/2019/142/4374
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 69 v kategorii 26 - 211 DNS TČ Valašská Bystřice 2026 I.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 69 v kategorii 26 - 211 DNS TČ Valašská Bystřice 2026 I.
Interne Kennung: 099/2019/142/4382
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 259 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov - SUJ Lesná 1000 m3 - 2. kolo
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 259 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov - SUJ Lesná 1000 m3 - 2. kolo
Interne Kennung: 099/2019/142/4369
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 166 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM - dokacování - LS Vodňany, revír Radany a Štěkeň
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 166 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM - dokacování - LS Vodňany, revír Radany a Štěkeň
Interne Kennung: 099/2019/142/4385
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 147 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Bedřichov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 147 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Bedřichov
Interne Kennung: 099/2019/142/4340
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 214 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 214 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
Interne Kennung: 099/2019/142/4387