2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: Sabewa Zeeland beoogt met deze aanbesteding een professionele en betrouwbare opdrachtnemer te contracteren voor de integrale verzorging van de productie en verzending van uitgaande poststromen en indien van toepassing, de verwerking van inkomende post. De dienstverlening heeft betrekking op belastingaanslagen en overige correspondentie in het kader van gemeentelijke belastingen, waterschapsbelastingen en de Wet WOZ. De opdrachtnemer dient de dienstverlening te kunnen uitvoeren op basis van zowel aangeleverde printklare bestanden als databestanden voor documentgeneratie, met borging van kwaliteit, continuïteit, informatiebeveiliging en naleving van relevante wet- en regelgeving, waaronder de AVG en archiefregelgeving. Tevens wordt verwacht dat piekbelastingen, in het bijzonder tijdens de jaarlijkse kohierruns, adequaat worden verwerkt en dat wordt voorzien in passende kwaliteitsborging, logging en rapportage. De geraamde waarde van deze aanbesteding bedraagt € 300.000,- exclusief BTW per jaar. Deze schatting is gebaseerd op basis van een zorgvuldig opgestelde raming. De raming is opgesteld op basis van historische data over de postvolumes en bijbehorende kosten. De historische uitgaven zijn geanalyseerd en geëxtrapoleerd naar de verwachte behoefte gedurende de looptijd van de overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64121100 Postzustellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1