289302-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektronische Ausstattung – Dodání předlaminátů s bezkontaktním čipem z polykarbonátu ID1 pro Evropské povolení k pobytu (ePKP) a elektronické občanské průkazy (e-OP)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodání předlaminátů s bezkontaktním čipem z polykarbonátu ID1 pro Evropské povolení k pobytu (ePKP) a elektronické občanské průkazy (e-OP)
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky předlaminátů s bezkontaktním čipem z polykarbonátu ID1 pro Pobytové karty ePKP a pro Průkazy totožnosti e-OP.
Vorherige Bekanntmachung18739-2020
Interne KennungSTC/3671/FÚ/2020
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001