289305-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Prothesen – Dostawa endoprotez, implantów do rekonstrukcji urazów i gwoździ śródszpikowych dl Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez, implantów do rekonstrukcji urazów i gwoździ śródszpikowych dl Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę endoprotez, implantów do rekonstrukcji urazów, i gwoździ śródszpikowych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości określone zostały w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia tj. w zestawieniu asortymentowo-cenowym. Zamawiający zastosuje procedurę, o której mowa w art. 132 ustawy prawo zamówień publicznych
Vorherige Bekanntmachung: 840211-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33697110 Knochenzemente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Endoprotezy cementowe stawu biodrowego; Endoprotezy cementowe stawu biodrowego z głową bipolarną
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet do płukania i czyszczenia jamy szpikowej uda i panewki
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Cement kostny i pakiet do próżniowego mieszania i podawania cementu
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Endoprotezy cementowe całkowite stawu kolanowego; Endoprotezy rewizyjne stawu kolanowego; Endoprotezy cementowe stawu kolanowego z powłoka antyalergiczną
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego; Endoprotezy rewizyjne stawu biodrowego
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Endoprotezy stawu śródręczno- nadgarstkowego kciuka
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Endoprotezy głowy kości promieniowej
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego; Endoprotezy cementowe stawu biodrowego; Endoprotezy cementowe stawu biodrowego z głową bipolarną; Endoprotezy rewizyjne stawu biodrowego
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Endoprotezy stawu kolanowego
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Zestaw do złamań okołoprotezowych kości udowej
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: System 2.0
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Implanty do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego - poliestrowa tuba; mocowanie piszczelowe
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Implanty do rekonstrukcji urazów (taśmy, igły, haczyki)
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Implanty do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego - mocowanie udowe
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Implant do zastosowania w obrębie barku
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Kotwice
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Gwoździe odpiętowe
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Gwoździe śródszpikowe do stabilizacji złamań bliższej nasady kości udowej
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: DSH (płytki, śruby, wkręty)
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Śrubopłytka tytanowa do zespolenia złamań śródtorebkowych szyjki kości udowej
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Gwoździe Kirschnera
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Gwoździe obojczykowe
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Implanty pod śruby (płyty i śruby tytanowe)
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Płytka dłoniowa, śruby i płytki
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Płytki do osteotomii końca bliższego kości piszczelowej
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Materiały zespalające do leczenia operacyjnego złamań
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Śruby Herberta