See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem na okres 1095 dni siedmiu poremontowych kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o wytrzymałości na ściskanie min. 90 MPa wraz z niezbędnym i dodatkowym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „BoryniaZofiówkaBzie” Ruch „Zofiówka” i Ruch „Borynia”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 114786-2025
Interne Kennung: 105/P/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 224-700949
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
Los: LOT-0001