See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy osprzętu oraz implantów do przeprowadzania zabiegów operacyjnych z zakresu pełnego spektrum neurochirurgicznego
Beschreibung: Zakup i dostawy osprzętu oraz implantów do przeprowadzania zabiegów operacyjnych z zakresu pełnego spektrum neurochirurgicznego
Vorherige Bekanntmachung: 857802-2025
Interne Kennung: ZP250/084/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet1 Jednorazowy zestaw do wprowadzania neuroendoskopu
Beschreibung: Jednorazowy zestaw do wprowadzania neuroendoskopu
Interne Kennung: Pakiet1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet2 Sonda Mizuho systemu Doppler
Beschreibung: Sonda Mizuho systemu Doppler
Interne Kennung: Pakiet2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet3 Materiały zużywalne wraz z dzierżawą napędów do przeprowadzania zabiegów neurochirurgicznych standardowych
Beschreibung: Materiały zużywalne wraz z dzierżawą napędów do przeprowadzania zabiegów neurochirurgicznych standardowych
Interne Kennung: Pakiet3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet4 Płyty do zespoleń w obrębie mózgoczaszki
Beschreibung: Płyty do zespoleń w obrębie mózgoczaszki
Interne Kennung: Pakiet4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet5 Zestaw drenów płynu mózgowo - rdzeniowego z zastawkami do leczenia specyficznych typów wodogłowia
Beschreibung: Zestaw drenów płynu mózgowo - rdzeniowego z zastawkami do leczenia specyficznych typów wodogłowia
Interne Kennung: Pakiet5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet6 Systemy zastawkowe do odprowadzania nadmiaru płynu mózgowo - rdzeniowego
Beschreibung: Systemy zastawkowe do odprowadzania nadmiaru płynu mózgowo - rdzeniowego
Interne Kennung: Pakiet6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet7 Zestaw standardowych drenów płynu mózgowo – rdzeniowego do leczenia wodogłowia
Beschreibung: Zestaw standardowych drenów płynu mózgowo – rdzeniowego do leczenia wodogłowia
Interne Kennung: Pakiet7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet8 Zestawy do drenażu zewnętrznego
Beschreibung: Zestawy do drenażu zewnętrznego
Interne Kennung: Pakiet8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet9 Zestaw wewnątrzkomorowy do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego
Beschreibung: Zestaw wewnątrzkomorowy do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego
Interne Kennung: Pakiet9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet10 Zaciski hemostatyczne do brzegów płata skórnego - standardowe
Beschreibung: Zaciski hemostatyczne do brzegów płata skórnego - standardowe
Interne Kennung: Pakiet10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet11 Akcesoria do neuronawigacji
Beschreibung: Akcesoria do neuronawigacji
Interne Kennung: Pakiet11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet12 Akcesoria aspiratora ultradźwiękowego
Beschreibung: Akcesoria aspiratora ultradźwiękowego
Interne Kennung: Pakiet12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet13 Klipsy do tętniaków mózgowych
Beschreibung: Klipsy do tętniaków mózgowych
Interne Kennung: Pakiet13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet14 Zaciski tytanowe do płata kostnego
Beschreibung: Zaciski tytanowe do płata kostnego
Interne Kennung: Pakiet14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet15 System do stabilizacji głowy
Beschreibung: System do stabilizacji głowy
Interne Kennung: Pakiet15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet16 Narzędzia endoskopowe
Beschreibung: Narzędzia endoskopowe
Interne Kennung: Pakiet16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet17 Proteza kości czaszki
Beschreibung: Proteza kości czaszki
Interne Kennung: Pakiet17