289438-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Nowoczesny E-Dynów – rozwój e-usług dostępnych dla Wszystkich
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNowoczesny E-Dynów – rozwój e-usług dostępnych dla Wszystkich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Nowoczesny E-Dynów – rozwój e-usług dostępnych dla Wszystkich. Przedmiot zamówienia polega na: - Wdrożeniu nowoczesnych e-Usług, - Modernizacji i uruchomieniu systemów, - Digitalizacja zasobów, - Przeprowadzeniu szkoleń, - Dostawie sprzętu. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany poprzez wykonanie następujących zadań: Modernizacja systemów dziedzinowych Udostępnienie e-usług publicznych Uruchomienie Elektronicznego Obiegu Dokumentów Modernizacja systemów GIS Udostępnienie e-usług publicznych GIS Uruchomienie systemu e-Woda, wraz z udostępnieniem e-Usług Publicznych Zakup zestawów komunikacyjno-pomiarowych Uruchomienie systemu do zdalnej pracy Modernizacja stron www Uruchomienie Platformy Projektowej Modernizacji infrastruktury IT: Szafa RACK Serwer System operacyjny do serwera Macierz Wirtualizacja UPS NAS do backupu danych Biblioteki taśmowe Oprogramowanie do backupu danych Monitoring wizyjny serwerowni Monitoring zdarzeniowy Switch zadządzalny 48T Switch zarządzalny 24P UTM Klimatyzator Kontrola dostępu Komputer PC z systemem operacyjnym, monitorem, pakietem biurowym i oprogramowaniem antywirusowym. Laptop z systemem operacyjnym, pakietem biurowym i oprogramowaniem antywirusowym. Modernizacja sieci LAN Szkolenia Usługa digitalizacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung121292-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungNowoczesny E-Dynów – rozwój e-usług dostępnych dla Wszystkich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 48820000 Server, 30213100 Tragbare Computer, 38421100 Wasserzähler