2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPORTOWYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (tj. nieużywanego, niekopiowanego, nieprzerabianego) sprzętu, odzieży i obuwia sportowego do magazynów znajdujących się na terenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, ul. Silniki 1 w Poznaniu, przeznaczonych dla żołnierzy oraz pracowników Resortu Obrony Narodowej będących na zaopatrzeniu 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego (dalej 31BLT). Koszt transportu pokryje Wykonawca i wliczy w koszt dostawy. 2. Zamawiający przypomina że, zgodnie z art. 305 Prawa Własności Przemysłowej znaki towarowe podlegają ochronie. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie składa się z 9 zadań, tj.: Zadanie nr 1 – odzież sportowa, Zadanie nr 2 – obuwie sportowe, Zadanie nr 3 – sprzęt sportowy, Zadanie nr 4 – odzież sportowa dla CWZS, Zadanie nr 5 – obuwie sportowe dla CWZS Zadanie nr 6 – sprzęt sportowy dla CWZS, Zadanie nr 7 – sprzęt szermierczy dla CWZS, Zadanie nr 8 – sprzęt strzelecki dla CWZS, Zadanie nr 9 – kombinezony do akrobacji. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, do których Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne.
Interne Kennung: ZP 27/IV/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. odzież sportowa
Beschreibung: Minimalne wymagane parametry artykułów sportowych znajdują się w zał. nr 1a do SWZ (Formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, gwarancji, kar zawarte są w załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. obuwie sportowe
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. sprzęt sportowy
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. odzież sportowa dla CWZS
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. obuwie sportowe dla CWZS
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. sprzęt sportowy dla CWZS
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. sprzęt szermierczy dla CWZS
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. sprzęt strzelecki dla CWZS
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. kombinezony do akrobacji.
Interne Kennung: 9