See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania obiektów Urzędu do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Koszykowej 16 w Warszawie, b) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Taborowej 33 w Warszawie, c) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Taborowej 16 w Warszawie, d) świadczenie usług porządkowania i utrzymania czystości terenu zewnętrznego otaczającego budynki, o których mowa w pkt a)-c), e) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku nr 7 (piętro 2 i 5) w Warszawie.
Interne Kennung: 8/SPRZĄTANIE WARSZAWA/WR/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Koszykowej 16 w Warszawie, b) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Taborowej 33 w Warszawie, c) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Taborowej 16 w Warszawie, d) świadczenie usług porządkowania i utrzymania czystości terenu zewnętrznego otaczającego budynki, o których mowa w pkt a)-c), e) świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń w budynku przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku nr 7 (piętro 2 i 5) w Warszawie. - zgodnie z warunkami określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung