2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speciální výstroj pro hasiče - Ochranné rukavice
Beschreibung: Speciální výstroj pro hasiče - Ochranné rukavice Výzva k poskytnutí plnění uzavřené ve 1. čtvrtletí 2026 na základě rámcové dohody č. 23106000325.
Vorherige Bekanntmachung: 492022-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Speciální výstroj pro hasiče - Ochranné rukavice Výzva k poskytnutí plnění uzavřené ve 2. čtvrtletí 2025 na základě rámcové dohody č. 23106000325.
Interne Kennung: čj. MO 814285/2024-551200