See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku -30 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku -30 zadań
Interne Kennung: FDZ.261.118.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp2)spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:a)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym- Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.b)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tegowarunku.d)zdolności technicznej lub zawodowej -Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.3) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2024 poz.507) )4) nie są wykluczeni na podstawie art. 1 rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczającego dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031, wyklucza się z niniejszego postępowania wszystkich wykonawców pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej5)nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1)2. Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby:1)Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2)Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów 3)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności:a)zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;b)sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia4) Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby.3.Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja):1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno:- precyzować zakres umocowania, -wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia,-każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa).2)Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza.3)Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.4.Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: - art. 108 ust. 1 ustawy Pzp i w art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp.- art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności.- wyklucza się z niniejszego postępowania wszystkich wykonawców pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej - na podstawie art. 1 rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczającego dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031, 1) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunku udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (zwanego dalej:
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przyrząd do infuzji 180cm
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Przyrząd do infuzji 180cm
Interne Kennung: Zadanie nr 1 Przyrząd do infuzji 180cm
Los: LOT-0002
Titel: Przyrząd do infuzji cytostatyków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa : Przyrząd do infuzji cytostatyków
Interne Kennung: Zadanie nr 2 Przyrząd do infuzji 180cm
Los: LOT-0003
Titel: Igła do penów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Igła do penów
Interne Kennung: Zadanie nr 3 Igła do penów
Los: LOT-0004
Titel: Nakłuwacz nożykowy do nakłucia opuszka palca lub płatka ucha
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Nakłuwacz nożykowy do nakłucia opuszka palca lub płatka ucha
Interne Kennung: Zadanie nr 4 Nakłuwacz nożykowy do nakłucia opuszka palca lub płatka ucha
Los: LOT-0005
Titel: Nakłuwacz igłowy do nakłucia palca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Nakłuwacz igłowy do nakłucia palca
Interne Kennung: Zadanie nr 5 Nakłuwacz igłowy do nakłucia palca
Los: LOT-0006
Titel: Igły do portów z łącznikiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Igły do portów z łącznikiem
Interne Kennung: Zadanie nr 6 Igły do portów z łącznikiem
Los: LOT-0007
Titel: Introduktor donaczyniowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Introduktor donaczyniowy
Interne Kennung: Zadanie nr 7 Introduktor donaczyniowy
Los: LOT-0008
Titel: Cewnik do kaniulkacji tętnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Cewnik do kaniulkacji tętnicyy
Interne Kennung: Zadanie nr 8 Cewnik do kaniulkacji tętnicy
Los: LOT-0009
Titel: Rurka intubacyjna dotchawicza specjalna z mankietem w kształcie stożka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Rurka intubacyjna dotchawicza specjalna z mankietem w kształcie stożka
Interne Kennung: Zadanie nr 9 Rurka intubacyjna dotchawicza specjalna z mankietem w kształcie stożka
Los: LOT-0010
Titel: Prowadnica do rurki intubacyjnej jednorazowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Prowadnica do rurki intubacyjnej jednorazowa
Interne Kennung: Zadanie nr 10 Prowadnica do rurki intubacyjnej jednorazowa
Los: LOT-0011
Titel: Cewnik do embolektomii i trombektomii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Cewnik do embolektomii i trombektomii
Interne Kennung: Zadanie nr 11 Cewnik do embolektomii i trombektomii
Los: LOT-0012
Titel: Łączniki do drenów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Łączniki do drenów
Interne Kennung: Zadanie nr 12 Łączniki do drenów
Los: LOT-0013
Titel: Cewnik Foley 100% silikon
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa :Cewnik Foley 100% silikon
Interne Kennung: Zadanie nr 13 Cewnik Foley 100% silikon