See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do Komendy Oddziału oraz Placówek NoOSG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej do jednostek organizacyjnych Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Interne Kennung: 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu został opisany w SWZ dostępnej na stronie prowadzonego postępowania: https://noosg.ezamawiajacy.pl/.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komenda Oddziału Straży Granicznej
Beschreibung: Oddział Krosno Odrzańskie - planowana ilość 480 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, współczynnik mocy tg 0,4, sprzedaż energii elektrycznej nastąpi przyłączem szynami 0,4 kV wybudowanym w oparciu o warunki przyłączenia do sieci o mocy umownej wynoszącej 200 kW. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: ENEA Operator Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 1 - 3/2026
Menge: 480 000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bez prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: PSG we Wrocławiu - Strachowicach
Beschreibung: PSG we Wrocławiu - planowana ilość 56 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do V grupy przyłączeniowej i rozliczany w grupie taryfowej C11, napięcie zasilające 3- fazowe 0,4 kV, moc umowna 11 kW, zabezpieczenie przelicznikowe 32A. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: Tauron dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 2 - 3/2026
Menge: 56 000
Los: LOT-0003
Titel: PSG w Legnicy
Beschreibung: PSG w Legnicy planowana ilość 65 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do v grupy przyłączeniowej i rozliczany w grupie taryfowej C11, napięcie zasilające 3 -fazowe 04 kV moc umowna 40 kW, zabezpieczenie przelicznikowe 63A. Punkty poboru energii znajdują się na terenie OSD: Tauron dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 3 - 3/2026
Menge: 65 000
Los: LOT-0004
Titel: PSG w Kaliszu
Beschreibung: PSG w Kaliszu planowana ilość 32 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, współczynnik mocy tgφ ≤ 0,4, moc umowna 13 kW przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 25 A w układzie 3 fazowym. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: ENERGA OPERATOR S.A.
Interne Kennung: Część 4 - 3/2026
Menge: 32 000
Los: LOT-0005
Titel: PSG w Tuplicach
Beschreibung: PSG w Tuplicach - planowana ilość 51 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, dostarczanie energii w układzie 3 fazowym, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 32 A, z mocą umowną 14 kW. Układ pomiarowo - rozliczeniowy składa się z licznika rozliczeniowego o nr fabr. 7575688. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: ENEA Operator Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 5 - 3/2026
Menge: 51 000
Los: LOT-0006
Titel: PSG w Jeleniej Górze
Beschreibung: PSG w Jeleniej Górze planowana ilość 50 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do IV grupy przyłączeniowej i rozliczany w grupie taryfowej C21, napięcie zasilające 3 - fazowe 0,4 kV, moc umowna wynos1 50 kW. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: Tauron dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 6 - 3/2026
Menge: 50 000
Los: LOT-0007
Titel: PSG w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: PSG w Gorzowie Wlkp. - planowana ilość 54 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do IV grupy przyłączeniowej i rozliczany w grupie taryfowej C11, współczynnik mocy tgφ ≤ 0,4, mocy umowna 22 kW. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: ENEA Operator Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 7 - 3/2026
Menge: 54 000
Los: LOT-0008
Titel: PSG w Świecku - budynek wielofunkcyjny
Beschreibung: Świecko - budynek wielofunkcyjny - planowana ilość 140 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej B23, wsp6kzynnik mocy tgφ ≤ 0,4, linia kablowa o napięciu 15,0 kV, o mocy umownej 150 kW. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: ENEA Operator Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 8 - 3/2026
Menge: 140 000
Los: LOT-0009
Titel: PSG w Słubicach
Beschreibung: PSG Słubicach - budynek wielofunkcyjny - planowana ilość 420 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, wsp6kzynnik mocy tgφ ≤ 0,4, linia kablowa o napięciu 15,0 kV, o mocy umownej 105 kW. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: ENEA Operator Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 9 - 3/2026
Menge: 420 000
Los: LOT-0010
Titel: PSG w Zielonej Górze - Babimoście
Beschreibung: PSG w Zielonej Górze - Babimoście - planowana ilość 43 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, moc umowna 11 kW zabezpieczenie przelicznikowe 25A.Wykonawca będzie dostarczał energię elektryczną z przyłączy 3-fazowych. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: ENEA Operator Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 10 - 3/2026
Menge: 43 000
Los: LOT-0011
Titel: PSG w Zgorzelcu - budynek nr 1
Beschreibung: PSG w Zgorzelcu - planowana ilość 63 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, współczynnik mocy tgφ ≤ 0,4, moc umowna 40 kW zabezpieczenie przelicznikowe 63A. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: Tauron dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 11 - 3/2026
Menge: 63 000
Los: LOT-0012
Titel: PSG w Zgorzelcu - garaż
Beschreibung: PSG w Zgorzelcu garaż - planowana ilość 5 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, moc umowna 16,1 kW zabezpieczenie przelicznikowe 25A. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: Tauron dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 12 - 3/2026
Menge: 5 000
Los: LOT-0013
Titel: PSG w Kłodzku
Beschreibung: PSG w Kłodzku - planowana ilość 150 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do IV grupy przyłączeniowej i rozliczany w grupie taryfowej C21, napięcie zasilające 3 - fazowe 0,4 kV, moc umowna 65 kW, zabezpieczenie przelicznikowe 125A. Punkty poboru energii znajduję się na terenie OSD: Tauron dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 13 - 3/2026
Menge: 150 000
Los: LOT-0014
Titel: PSG w Kudowie Zdrój
Beschreibung: PSG w Kudowie Zdrój - planowana ilość 42 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do IV grupy przyłączeniowej i rozliczany w grupie taryfowej C11 napięcie zasilające 3 - fazowe 0,4 kV, moc umowna wynosi 40 kW. Punkt poboru energii znajduje się na terenie OSD: Tauron dystrybucja S.A.
Interne Kennung: Część 14 - 3/2026
Menge: 42 000