2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z montażem mebli do Biblioteki Głównej UMCS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem mebli do Biblioteki Głównej UMCS w Lublinie z podziałem na części: Część 1 – meble do pomieszczeń biurowych i socjalnych Część 2 – meble do przestrzeni użyteczności publicznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, odpowiednio do części
Interne Kennung: PN/14-2026/DZP-p
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: meble do pomieszczeń biurowych i socjalnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień
Los: LOT-0002
Titel: meble do przestrzeni użyteczności publicznej
Interne Kennung: Część nr 2