See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim w podziale na pakiety. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 32 pakietów (części) i obejmuje: Pakiet nr 1 – Antybiotyki, Chemioterapeutyki, Przeciwpasożytnicze, Przeciwgrzybicze, Przeciwrobacze, Przeciwwirusowe. Pakiet nr 2 - Immunoglobuliny Pakiet nr 3- Albuminy Pakiet nr 4 – Immunoglobuliny anty – D (Rh) 1 Pakiet nr 5 – Immunoglobuliny anty – D (Rh) 2 Pakiet nr 6 – Witamina K1 Pakiet nr 7 – Paski do glukometru dla dorosłych Pakiet nr 8 – Paski do glukometru dla noworodków Pakiet nr 9 – Substancje chemiczne Pakiet nr 10 – Heparyny niskocząsteczkowe 1 Pakiet nr 11 – Heparyny niskocząsteczkowe 2 Pakiet nr 12 – Kontrasty 1 Pakiet nr 13 – Kontrasty 2 Pakiet nr 14 – Kontrasty 3 Pakiet nr 15 – Zieleń indocyjaninowa Pakiet nr 16 – Leki Różne 1 Pakiet nr 17 – Psychotropy i narkotyki Pakiet nr 18 – Leki różne 2 Pakiet nr 19 – Leki różne 3 Pakiet nr 20– Leki różne 4 Pakiet nr 21– Dializa Pakiet nr 22– Leki Różne 5 Pakiet nr 23– Insuliny Pakiet nr 24 – Preparaty probiotyczne Pakiet nr 25 – Żywienie dojelitowe Pakiet nr 26 – Żywienie pozajelitowe, płyny, leki. Pakiet nr 27 – Płyny infuzyjne. Pakiet nr 28 – Płyny infuzyjne i inne. Pakiet nr 29 – Żywienie i inne. Pakiet nr 30 – Szczepionki przeciw grypie Pakiet nr 31 – Klej do tkanek 1 Pakiet nr 32 – Klej do tkanek 2 4. Określone w Załączniku Nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy ilości są wielkością szacunkową, nie są wiążące dla Zamawiającego. Szacunkowe ilości mogą ulec zmianie w zależności od faktycznych potrzeb szpitala. Wykonawcy z tego tytułu nie będą przysługiwały żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Zamawiający zobowiązuje się zrealizować nie mniej niż 40% wartości umowy. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego rodzaju asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zawartych umowy (zwiększenie danej pozycji przy jednoczesnym zmniejszeniu innej pozycji w ramach dango pakietu) oraz prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu przy czym łączna wartość przedmiotu zamówienia po dokonanych przesunięciach nie może przekroczyć kwoty całkowitej wartości umowy, zawartej z Wykonawcą. Wykonawcy nie będą wnosić z tego tytułu roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Zamawiający dopuszcza wycenę leków w opakowaniu innej wielkości niż żądana w Formularzu asortymenowo-cenowym. Ilość opakowań należy odpowiednio przeliczyć zgodnie z w/wym. formularzem. W przypadku, gdy z przeliczeń wychodzi ilość ułamkowa należy wpisać ilość do dwóch miejsc po przecinku. Jeżeli parametr miejsca tysięcznego jest poniżej 5 to parametr setny zaokrągla się w dół, jeśli parametr miejsca tysięcznego jest 5 i powyżej to parametr setny zaokrągla się w górę. 7. Przedmiot zamówienia w zakresie Pakietu nr 17 – Psychotropy i narkotyki, powinien spełniać wymagania ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (tekst jedn. Dz.U. z 2023 r., poz. 1939 z późn. zm.). 8. Produkty lecznicze stanowiące przedmiot zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2024 r., poz. 686 ze zm.) oraz ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 ze zm.). Wykonawca winien posiadać wszelkie wymagane prawem dokumenty dopuszczające do obrotu na terenie RP dla oferowanych produktów oraz dostarczyć je na każde żądanie Zamawiającego. 9. Wykonawca w ramach realizacji Pakietu nr 7 – Paski do glukometrów dla dorosłych, wraz z pierwszą dostawą dostarczy Zamawiającemu 40 aparatów kompatybilnych z zaoferowanym przedmiotem zaoferowanym w ofercie. 10. Wykonawca w ramach realizacji Pakietu nr 8 – Paski do glukometrów dla noworodków, wraz z pierwszą dostawą dostarczy Zamawiającemu 2 aparaty kompatybilne z zaoferowanym przedmiotem zaoferowanym w ofercie. 11. Wykonawca pokrywa koszty związane z dostawą w tym koszty zakupu, transportu, ubezpieczenia, ewentualne opłaty celne, załadunku, odpowiada za prawidłowe warunki przewozu oraz zapewnia rozładunek do magazynu apteki Zamawiającego. 12. Wykonawca zobowiązuje się do sukcesywnego dostarczania przedmiotu zamówienia składanych telefonicznie, faxem lub e-mailem w terminie 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. Do dostawy dołączona będzie faktura w formie papierowej, bądź inny dokument pozwalający sprawdzić dostawę. 13. Wykonawca gwarantuje dostawę leków „RATUNEK ŻYCIA” w terminie nie później niż 6 godzin od momentu złożenia zamówienia. 14. Dostawy przedmiotu zamówienia do Apteki Szpitalnej NCM powinny odbywać się w godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godz. 8:00-11:00. 15. Dostarczane leki winny posiadać termin przydatności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Vorherige Bekanntmachung: 164955-2025
Interne Kennung: X/DZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Antybiotyki, Chemioterapeutyki, Przeciwpasożytnicze, Przeciwgrzybicze, Przeciwrobacze, Przeciwwirusowe.
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Antybiotyki, Chemioterapeutyki, Przeciwpasożytnicze, Przeciwgrzybicze, Przeciwrobacze, Przeciwwirusowe
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Immunoglobuliny
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Immunoglobuliny
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Albuminy
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Albuminy
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Immunoglobuliny anty – D (Rh) 1
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Immunoglobuliny anty – D (Rh) 1
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Immunoglobuliny anty – D (Rh) 2
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Immunoglobuliny anty – D (Rh) 2
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Witamina K1
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Witamina K1
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Paski do glukometru dla dorosłych
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Paski do glukometru dla dorosłych
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Paski do glukometru dla noworodków
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Paski do glukometru dla noworodków
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Substancje chemiczne
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Substancje chemiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Heparyny niskocząsteczkowe 1
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Pakiet nr 10 – Heparyny niskocząsteczkowe 1
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Heparyny niskocząsteczkowe 2
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Heparyny niskocząsteczkowe 2
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Kontrasty 1
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Kontrasty
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Kontrasty 2
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Kontrasty 3
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Zieleń indocyjaninowa
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Zieleń indocyjaninowa
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Leki Różne 1
Beschreibung: Pakiet zawiera produktu lecznicze różnego typu.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Psychotropy i narkotyki
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Psychotropy i narkotyki
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Leki różne 2
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Leki różne 3
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Leki różne 4
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21– Dializa
Beschreibung: Pakiet zawiera produktu lecznicze do dializ.
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22– Leki Różne 5
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Insuliny
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Insuliny
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 – Preparaty probiotyczne
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Preparaty probiotyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty wykorzystywane przy żywieniu dojelitowym
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 – Żywienie pozajelitowe, płyny, leki
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty wykorzystywane przy żywieniu pozajelitowym
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 – Płyny infuzyjne
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Płyny Infuzyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – Płyny infuzyjne i inne
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – Żywienie i inne
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty wykorzystywane podczas żywienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – Szczepionki przeciw grypie
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Szczepionki przeciw grypie
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – Klej do tkanek 1
Beschreibung: Pakiet zawiera produkty typu: Klej do tkanek
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – Klej do tkanek 2
Interne Kennung: Pakiet nr 32