See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka FVE a související stavební úpravy Chotusice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka fotovoltaických panelů, včetně konstrukce pro jejich umístění a veškerého potřebného materiálu, výrobků, konstrukcí a zařízení nutných pro řádné dodání provozuschopné fotovoltaické elektrárny, montáž konstrukcí, instalace fotovoltaických panelů a napojení fotovoltaických panelů na střídače, instalace bateriových úložišť a kompletního řešení napojení na elektrickou síť VN v objektech zadavatele a oživení systému na objektech Chotusice č.p. 35 (mateřská škola) a Chotusice (stodola) bez č.p. na par. č st. 421, jak je podrobně specifikováno: (a) v zadávacích podmínkách, (b) v projektové dokumentaci a (c) v návrhu Smlouvy o dílo Součástí plnění veřejné zakázky jsou i související stavební práce spočívající ve stavebních opravách a úpravách střešních konstrukcí a krytin včetně tesařských, klempířských, truhlářských, natěračských a instalačních prací.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka FVE a související stavební úpravy Chotusice