289680-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Bladowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Bladowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących regularnie wytwarzany materiał posortowniczy w postaci kalorycznej frakcji balastu o cieple spalania większym niż 6 MJ/Mg pochodzących z mechanicznej obróbki odpadów w sortowni - po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 01 03 i doczyszczaniu odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 06 oraz 20 01 01 i 20 01 39. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części. Wykonawca może składać oferty na dowolną ilość części. Informacje dotyczące odbieranych odpadów. 1) Kodami odpadów, jako komponentów paliwa alternatywnego są : 19 12 12 i 19 12 11. 2) Odpady zbelowane stanowiące frakcję kaloryczną pozostałości po sortowaniu magazynowane są pod wiatą. Odpady po mechanicznym przetworzeniu odpadów zmieszanych magazynowane są luzem pod wiatą. 3) Zamawiający nie dysponuje badaniami składu/morfologii odpadów będących przedmiotem zamówienia. 4) Zamawiający nie dysponuje badaniami laboratoryjnymi odpadu będącego przedmiotem zamówienia. 5) Odpady zbelowane stanowiące frakcję kaloryczną pozostałości po sortowaniu powstają w wyniku procesu separacji na separatorze optopneumatycznym. 6) Z odpadów stanowiących pozostałość po sortowaniu przed zbelowaniem usuwane są metale żelazne (na separatorze) i nieżelazne (ręcznie, w kabinie sortowniczej). 7) Średnia masa załadunku odpadów luzem wynosi od 16 do 20 Mg. 8) Średnia masa załadunku odpadów w postaci bel na naczepę typu ruchoma podłoga wynosi 19 do 20 Mg. 9) Ilość pojazdów niezbędnych do regularnego odbierania odpadów: a) dla Części Nr 1 - jeden pojazd typu ruchoma podłoga, regularny odbiór 2, maksymalnie 3 razy w tygodniu (w zależności od bieżącego zapotrzebowania), b) dla Części Nr 2 - jeden pojazd typu ruchoma podłoga, regularny odbiór 2, maksymalnie 3 razy w tygodniu (w zależności od bieżącego zapotrzebowania), 10) Zdjęcia odpadów w załączeniu do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.2UE.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12, powstających w sortowni
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12, powstających w sortowni stanowiących pozostałość po sortowaniu odpadów tworzyw sztucznych oraz papieru i tektury dostarczonych selektywnie oraz frakcję wysokokaloryczną pozostałości po przetwarzaniu mechanicznym komunalnych odpadów zmieszanych wydzieloną na separatorze optopneumatycznym po uprzednim wydzieleniu frakcji drobnej 0 – 80 mm (w tym frakcji organicznej) na sicie bębnowym i wybraniu w kabinie sortowniczej odpadów surowcowych nadających się do recyklingu. Masa odpadów – 200 Mg/miesiąc, 2 400 Mg w okresie 12 miesięcy
Interne Kennung: ZP.271.2UE.2025.1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących tzw. balast
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących tzw. balast - pozostałość po mechanicznym przetwarzaniu komunalnych odpadów zmieszanych, powstający w sortowni po odsianiu frakcji drobnej 0 – 80 mm (w tym frakcji organicznej) na sicie bębnowym, wybraniu w kabinie sortowniczej odpadów surowcowych nadających się do recyklingu i wydzieleniu frakcji wysokokalorycznej na separatorze. Masa odpadów – 200 Mg/miesiąc, 2 400 Mg w okresie 12 miesięcy
Interne Kennung: ZP.271.2UE.2025.2