2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2025 r. – PIECZYWO I WYROBY CUKIERNICZE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w Nisku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa - załącznik nr 1A do SWZ Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 5. Miejscem dostawy jest: magazyn żywnościowy GZ Nisko – ul. Sandomierska 20;
Interne Kennung: ZP/46/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812200 Kuchen, 15811000 Brotwaren, 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w Nisku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa - załącznik nr 1A do SWZ Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812200 Kuchen, 15811100 Brot, 15811000 Brotwaren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 5 grudnia 2025 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w załącznik nr 1A do SWZ Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 5 grudnia 2025 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.