2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2025 r. – KONSERWY MIĘSNE I RYBNE (zamówienie z podziałem na 2 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa konserw mięsnych i rybnych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części: 1) Część nr 1: Dostawa konserw mięsnych; 2) Część nr 2: Dostawa konserw rybnych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 6. Miejscem dostawy jest: 1) magazyn żywnościowy GZ Rzeszów – ul. Lwowska 5 Rzeszów; 2) magazyn żywnościowy GZ Nisko – ul. Sandomierska 20; 3) magazyn żywnościowy GZ Przemyśl – ul. 29 Listopada 1; 4) magazyn żywnościowy GZ Jarosław – ul. 3 Maja 80;
Interne Kennung: ZP/44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15243000 Fischzubereitungen, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa konserw mięsnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa konserw mięsnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, który stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 5 grudnia 2025 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1. 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 5 grudnia 2025 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa konserw rybnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa konserw mięsnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, który stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15243000 Fischzubereitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 5 grudnia 2025 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2. 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 5 grudnia 2025 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.