2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowej dla obiektów realizowanych w Nadleśnictwie Płaska w Żylinach w ramach projektu: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja nizinna oraz przeciwdziałanie erozji na terenach nizinnych (MRN3)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa, dla zadań: 1) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Kudrynki oddz. 143-d Adres leśny: 01-21-1-13-143-d Nr zadania: 01-21-1.2-01 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem + 3 deflektory. Wysokość piętrzenia ok. 0,3 m. 2) Budowa progu piętrzącego z umocnieniem brzegu + 2 deflektory w Leśnictwie Gruszki, oddz. 63-a Adres leśny: 01-21-1-10-39-l, 01-21-1-10-63-a, 01-21-1-10-63-b Nr zadania: 01-21-1.2-02 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z umocnieniem brzegu (grobli) i przepławką dla ryb na progu + 2 deflektory. Wysokość piętrzenia 0,3 m. 3) Budowa 3 deflektorów w Leśnictwie Gruszki, oddz. 45-j i 45-f Adres leśny: 01-21-1-10-45-j, 01-21-1-10-45-f Nr zadania: 01-21-1.2-03 Opis: Budowa 2 deflektorów w Leśnictwie Gruszki, oddział 45-j oraz 1 deflektora w Leśnictwie Gruszki, oddział 45-f. 4) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Gruszki, oddz. 46-a Adres leśny: 01-21-1-10-46-a Nr zadania: 01-21-1.2-04 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem + 3 deflektory. Wysokość piętrzenia 0,3 m. 5) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Jazy, oddz. 252-b Adres leśny: 01-21-2-04-252-a, 01-21-2-04-252-b Nr zadania: 01-21-1.2-05 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem + 4 deflektory. Wysokość piętrzenia 0,3 m. 6) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Jazy, oddz. 313-c Adres leśny: 01-21-1-10-18-f, 01-21-1-10-18-g, 01-21-2-04-313-c Nr zadania: 01-21-1.2-06 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem + 2 deflektory. Wysokość piętrzenia 0,3 m. 7) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Kudrynki, oddz. 143-b Adres leśny: 01-21-1-13-143-b Nr zadania: 01-21-1.2-07 Opis: Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem + 2 deflektory w Leśnictwie Kudrynki, oddz. 143-b. 8) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Księży Mostek, oddz. 311-m Adres leśny: 01-21-3-06-311-m Nr zadania: 01-21-1.2-08 Opis: Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem + 3 deflektory w Leśnictwie Księży Mostek, oddz. 311-m. 9) Budowa progu piętrzącego z zastawką regulowaną i bystrotokiem w Leśnictwie Mały Borek, oddz. 176-b Adres leśny: 01-21-2-02-176-b, 01-21-2-02-176-d, Nr zadania: 01-21-1.2-09 Opis: Budowa progu piętrzącego o konstrukcji drewnianej z bystrotokiem i zastawką regulowaną oraz 3 deflektory. Wysokość piętrzenia 0,3m. 10) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem i 2 deflektorami w Leśnictwie Kudrynki, oddz. 244-b Adres leśny: 01-21-1-13-244-b Nr zadania: 01-21-1.2-10 Opis: Budowa progu piętrzącego z 2 deflektorami w Leśnictwie Kudrynki, oddz. 244-b. 11) Budowa progu piętrzącego z 3 deflektorami w Leśnictwie Księży Mostek, oddz. 321-d Adres leśny: 01-21-3-06-321-c, 01-21-3-06-321-d Nr zadania: 01-21-1.2-11 Opis: Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem + 3 deflektory w Leśnictwie Księży Mostek, oddz. 321-d. 12) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem + 2 deflektory w Leśnictwie Gruszki, oddz. 64-a Adres leśny: 01-21-1-10-40-j, 01-21-1-10-64-a Nr zadania: 01-21-1.2-12 Opis: Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem i przepławką dla ryb przy progu + 2 deflektory w Leśnictwie Gruszki 64-a. 13) Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem w Leśnictwie Gruszki, oddz. 65-a +3 deflekto-ry Adres leśny: 01-21-1-10-41-g, 01-21-1-10-65-a Nr zadania: 01-21-1.2-13 Opis: Budowa progu piętrzącego z bystrotokiem i przepławką dla ryb przy progu w Leśnictwie Gruszki, oddz. 65-a +3 deflektory. Wysokość piętrzenia ok 0,3 m. 14) Budowa ścianki szczelnej z bystrotokiem w Leśnictwie Pobojne, oddz. 60-c Adres leśny: 01-21-2-01-60-c Nr zadania: 01-21-1.2-14 Opis: Budowa ścianki szczelnej o długości ok. 50 m. Kaskada do przelewu wody z kamieni. 15) Budowa ścianki szczelnej z bystrotokiem w Leśnictwie Pobojne, oddz. 60-h Adres leśny: 01-21-2-01-60-h Nr zadania: 01-21-1.2-15 Opis: Budowa ścianki szczelnej o długości ok. 45m. Kaskada do przelewu wody z kamieni. Pozostałe informacje opisujące przedmiot zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: SA.270.2.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania polegającego na opracowaniu dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektem. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa dla zadań wymienionych w rozdziale 3 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania polegającego na opracowaniu dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektem. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa dla zadań wymienionych w rozdziale 3 SWZ.