289739-2026 - Ergebnis
Tschechien – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – Dodávky kancelářských potřeb pro resort dopravy 2025-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky kancelářských potřeb pro resort dopravy 2025-2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářských potřeb, tj. běžného spotřebního materiálu potřebného pro práci v kanceláři, pro resort dopravy. Na základě zadávacího řízení bude centrálním zadavatelem (SFDI) uzavřena rámcová dohoda s vybraným dodavatelem, a to na dobu tří let.
Interne Kennung11087/SFDI/310163/13521/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensInformace o zadávacím postupu jsou uvedeny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenProdávající je oprávněn nejdříve po uplynutí prvního roku od nabytí účinnosti Smlouvy zvýšit Jednotkovou cenu Zboží uvedenou v příloze Smlouvy Tabulka nabídkové ceny, a to maximálně jedenkrát za rok a nejvýše o částky, které odpovídají průměrné roční míře inflace za předchozí rok zveřejněné Českým statistickým úřadem. Úprava Jednotkové ceny Zboží je podmíněna uzavřením dodatku ke Smlouvě, který Jednající kupující uzavře bez zbytečného odkladu s Prodávajícím, a to na písemný návrh předložený Prodávajícím s upravenou Tabulkou nabídkové ceny v souladu s tímto odstavcem. Nově upravená Jednotková cena Zboží pak bude platit pro Objednávky učiněné bezprostředně po nabytí účinnosti příslušného dodatku ke Smlouvě uzavřeného dle tohoto odstavce.