See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko-Kamienna
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia został podzielony na 42 niezależne części w sposób opisany w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: POST/DYS/OSK/LZA/01000/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 34,800 km
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 21, 300 km
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 8,200 km
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 14, 900 km
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 41,600 km
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 31,600 km
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 1 (RE Radom) o łącznej długości 100,400 km
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 1 (RE Radom) o łącznej długości 79,000 km
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 1 (RE Radom) o łącznej długości 74,900 km
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 90,300 km
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 7,670 km
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 91,620 km
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 103,485 km
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 115,400 km
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 83,502 km
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 19,500 km
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 91,812 km
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 79,675 km
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 88,831 km
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 113,426 km
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 16,100 km
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 50,452 km
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 56,820 km
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 27,185 km
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 63,990 km
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 97,698 km
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 95,778 km
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 144,560 km
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 72,120 km
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 114,070 km
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 103,200 km
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 4 (RE Busko) o łącznej długości 55,670 km
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 5 (RE Ostrowiec) o łącznej długości 42,477 km
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 5 (RE Ostrowiec) o łącznej długości 3,100 km
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 5 (RE Ostrowiec) o łącznej długości 155,687km
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 6 (RE Kozienice) o łącznej długości 167,478 km
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 6 (RE Kozienice) o łącznej długości 9,800 km
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 6 (RE Kozienice) o łącznej długości 130,325 km
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 6 (RE Kozienice) o łącznej długości 52,809 km
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 6 (RE Kozienice) o łącznej długości 60,400 km
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 7 (RE Grójec) o łącznej długości 5,300 km
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 7 (RE Grójec) o łącznej długości 198,400 km
Interne Kennung: Część 42