See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 144 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou KŘ Brno, revír Černá Hora
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 144 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou KŘ Brno, revír Černá Hora
Interne Kennung: 099/2019/142/4307
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 131 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek Pú 2026 č.3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 131 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek Pú 2026 č.3
Interne Kennung: 099/2019/142/4305
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 130 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek Pú 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 130 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek Pú 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2019/142/4304
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek Pú 2026 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek Pú 2026 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/4303
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek trakční naviják Pú 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek trakční naviják Pú 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4302
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou KŘ Brno, revír Rozseč a Pernštejn, Sýkoř
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou KŘ Brno, revír Rozseč a Pernštejn, Sýkoř
Interne Kennung: 099/2019/142/4306
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 164 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM - mýtní BO+DB - LS Vodňany, revír Těšínov, 1Q 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 164 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM - mýtní BO+DB - LS Vodňany, revír Těšínov, 1Q 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4299
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 145 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Macocha
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 145 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Macocha
Interne Kennung: 099/2019/142/4308
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 104 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 104 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 4
Interne Kennung: 099/2019/142/4298
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 146 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou KŘ Brno, revír Jahodná
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 146 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou KŘ Brno, revír Jahodná
Interne Kennung: 099/2019/142/4309