See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 222 v kategorii 2 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler MU 218_219
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 222 v kategorii 2 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler MU 218_219
Interne Kennung: 099/2019/142/4402
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 167 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU-40
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 167 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU-40
Interne Kennung: 099/2019/142/4400
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 31 v kategorii 9 - LS Jeseník, výroba dříví harvestorem, Hraničky 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 31 v kategorii 9 - LS Jeseník, výroba dříví harvestorem, Hraničky 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4399
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 150 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Černá Hora
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 150 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Černá Hora
Interne Kennung: 099/2019/142/4398
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 149 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Jahodná
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 149 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Jahodná
Interne Kennung: 099/2019/142/4397
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 168 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 107
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 168 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 107
Interne Kennung: 099/2019/142/4401
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 63 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM Valašská Bystřice 2026 II.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 63 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM Valašská Bystřice 2026 II.
Interne Kennung: 099/2019/142/4396
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 152 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Rozseč
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 152 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Rozseč
Interne Kennung: 099/2019/142/4403
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 145 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Lutová, MÚ
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 145 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Lutová, MÚ
Interne Kennung: 099/2019/142/4395
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 151 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Pernštejn, Sýkoř
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 151 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Pernštejn, Sýkoř
Interne Kennung: 099/2019/142/4404