289757-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – DNS_Opravy lesních cest na území NP a CHKO Šumava
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS_Opravy lesních cest na území NP a CHKO Šumava
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „Opravy lesních cest na území NP a CHKO Šumava“, jehož předmětem je zajištění malých oprav lesních cest. Přehled technologických činností a postupů, které budou jednotlivě či v kombinacích po dobu trvání DNS realizovány: - 001 – Opravy výtluků - 002 – Vyspravení vyjetých kolejí - 003 – Stržení krajnic - 004 – Vytváření zemních svodnic - 005 – Čištění svodnic - 006 – Instalace nových svodnic - 007 – Doplnění krycí vrstvy - 008 – Zřízení hospodářských sjezdů - 009 – Oprava trubních propustků - 010 – Čištění cestních příkopů - 011 – Oprava cestních příkopů - 012 – Mechanizovaná práce rypadlem placená v časové mzdě - 013 – Mechanizovaná práce válcem placená v časové mzdě Bližší specifikace jednotlivých technologických činností a postupů je předmětem Přílohy č. 1 – Technologický list činností.
Interne KennungDNS_Opravy lesních cest na území NP a CHKO Šumava
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle § 138 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
5. Los
LosLOT-0001