See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej dla obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Lublinie, zlokalizowanych przy ul. Raabego 2 oraz Obrońców Pokoju 2, w okresie od 1 kwietnia 2026 r. do 31 marca 2030 r.
Beschreibung: Dostawa energii cieplnej dla obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Lublinie, zlokalizowanych przy ul. Raabego 2 oraz Obrońców Pokoju 2, w okresie od 1 kwietnia 2026 r. do 31 marca 2030 r.
Interne Kennung: ZP/TXLL/2/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.