See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft Office 365 dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Beschreibung: Zakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft Office 365 dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Vorherige Bekanntmachung: 119498-2025
Interne Kennung: DZP/2-23/233/24/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Licencja roczna Microsoft Office 365
Beschreibung: Część 1 – Licencja roczna Microsoft Office 365
Interne Kennung: Cześć 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Licencja roczna na usługę tworzenia kopii zapasowej Microsoft 365
Beschreibung: Część 2 – Licencja roczna na usługę tworzenia kopii zapasowej Microsoft 365
Interne Kennung: Cześć 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Licencja na oprogramowanie Adobe Acrobat Pro
Beschreibung: Część 3 – Licencja na oprogramowanie Adobe Acrobat Pro
Interne Kennung: Cześć 3