See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa fortepianu koncertowego oraz fortepianów gabinetowych dla Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części. Umowa z jednym Wykonawcą może być podpisana zarówno na jedną jak i na dwie części, zgodnie ze złożoną ofertą. Część 1 - Dostawa fortepianu koncertowego wraz z ławą fortepianową oraz systemem nawilżania do fortepianu koncertowego. Część 2 - Dostawa fortepianów gabinetowych wraz z ławami fortepianowymi. 3. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w Załącznik nr 1a – Zestawienie parametrów technicznych, odpowiednio dla danej Części. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 140514-2025
Interne Kennung: ZP/2025/6/PSM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa fortepianu koncertowego wraz z ławą fortepianową oraz systemem nawilżania do fortepianu koncertowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w Załącznik nr 1a – Zestawienie parametrów technicznych, odpowiednio dla danej Części.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 37311000 Tasteninstrumente, 37321000 Zubehör für Musikinstrumente
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa fortepianów gabinetowych wraz z ławami fortepianowymi.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 37311000 Tasteninstrumente