289781-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-071/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-071/2026
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami nr od 1 do 7”: Pakiet 1: Dostawa wagi analitycznej, Pakiet 2: Dostawa termobloku, Pakiet 3: Dostawa łaźni wodnej dwustanowiskowej z wyposażeniem, Pakiet 4: Dostawa łaźni wodnej, Pakiet 5: Dostawa mini wirówki, Pakiet 6: Dostawa wytrząsarki orbitalnej, Pakiet 7: Dostawa wagi analitycznej. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu nr 1-7 Załączniki nr 2.1 -2.7 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-071/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3.Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją Warunków Zamówienia. 4. W postępowaniu, komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „ezamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, ul. Domaniewska 49, 02672 Warszawa, zwanej dalej „Platformą”, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/278020/notice/public/details 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dostępna jest pod ww. adresem https://wum.ezamawiajacy.pl w zakładce „Baza Wiedzy”. Problemy w obsłudze Platformy należy zgłaszać na adres:ezamawiajacy_zgloszenia@marketplanet.pl lub pod nr tel. + 48 22 257 22 23. 6.Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7.Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy. 8.Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 9. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.).10. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ; 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w: a) oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy; art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne; art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. b) oświadczeniu, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str.1 ze zm.). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 12. Zamawiający nie wymaga przedmiotowych środków dowodowych w zakresie Pakietu 1-7. 13. Wykonawca związany jest ofertą do dnia 10.08.2026 r. 14. Administratorem danych osobowych jest: WARSZAWSKIUNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować na adres email: iod@wum.edu.pl, tel.: +48 22 57 20 240; Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Dostawa wagi analitycznej
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu nr 1 Załączniki nr 2.1 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Dostawa termobloku,
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu nr 2 Załączniki nr 2.2 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Dostawa łaźni wodnej dwustanowiskowej z wyposażeniem
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu nr 3 Załączniki nr 2.3 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4: Dostawa łaźni wodnej
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu nr 4 Załączniki nr 2.4 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5: Dostawa miniwirówki,
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu nr 5 Załączniki nr 2.5 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 5
Menge3 Stück
LosLOT-0006
TitelPakiet 6: Dostawa wytrząsarki orbitalnej,
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu nr 6 Załączniki nr 2.6 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7: Dostawa wagi analitycznej
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu nr 7 Załączniki nr 2.7do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 7