2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky xerografického papíru pro resort dopravy 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky xerografického papíru pro resort dopravy. Na základě zadávacího řízení bude centrálním zadavatelem (SFDI) uzavřena rámcová dohoda s jedním účastníkem, a to na dobu dvou let.
Interne Kennung: 11092/SFDI/310346/18508/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informace o zadávacím postupu jsou uvedeny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodávající je oprávněn nejdříve po uplynutí prvního roku od nabytí účinnosti Smlouvy zvýšit Jednotkovou cenu Zboží/Jednotkové ceny Zboží uvedenou/é v odst. 6.1 Smlouvy, a to maximálně jedenkrát za rok a nejvýše o částky, které odpovídají průměrné roční míře inflace za předchozí rok zveřejněné Českým statistickým úřadem. Úprava Jednotkové ceny Zboží je podmíněna uzavřením dodatku ke Smlouvě, který Jednající kupující uzavře bez zbytečného odkladu s Prodávajícím, a to na písemný návrh předložený Prodávajícím s upravenou tabulkou dle odst. 6.1 Smlouvy, v souladu s tímto odstavcem. Nově upravená Jednotková cena Zboží pak bude platit pro Objednávky učiněné bezprostředně po nabytí účinnosti příslušného dodatku ke Smlouvě uzavřeného dle tohoto odstavce.