2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziału Zakład Remontowo - Produkcyjny Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziału Zakład Remontowo - Produkcyjny Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-4. Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 73489-2025
Interne Kennung: 702500140
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702500910
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PMT Polska Sp. z o.o. w zakresie zadań nr 1 i 2
Interne Kennung: Umowa nr 702500910