See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji i wsparcia dla posiadanego oprogramowania i urządzeń, w podziale na 7 zadań, zgodnie z postanowieniami SWZ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji i wsparcia dla posiadanego oprogramowania i urządzeń, w podziale na 7 zadań, w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych. Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.03-IP.10-0357/25/KPO/1067/2026/47 z dnia 22.01.2026 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, zawarta między SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr: 5a (zadanie nr 1), 5b (zadanie nr 2), 5c (zadanie nr 3), 5d (zadanie nr 4), 5e (zadanie nr 5), 5f (zadanie nr 6), 5g (zadanie nr 7), do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane). Przedmiotu zamówienia obejmuje: Zadanie 1: Zakup wsparcia dla posiadanych urządzeń w tym serwerów oraz przełączników sieciowych Zadanie 2: Zakup wsparcia dla posiadanych systemów baz danych Zadanie 3: Rozbudowa posiadanego systemu bunkra cyfrowego Zadanie 4: Rozbudowa systemu backupowego Zadanie 5: Przedłużenie wsparcia dla posiadanych systemów bezpieczeństwa Zadanie 6: Nadzór autorski i pakiet wsparcia dla systemu monitorowania incydentów bezpieczeństwa Zadanie 7: Integracja AMMS z systemem kolejkowym Zakres przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr: 5a (zadanie nr 1), 5b (zadanie nr 2), 5c (zadanie nr 3), 5d (zadanie nr 4), 5e (zadanie nr 5), 5f (zadanie nr 6), 5g (zadanie nr 7), do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane).
Interne Kennung: ZP/21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zakup wsparcia dla posiadanych urządzeń w tym serwerów oraz przełączników sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji na wparcie dla posiadanych serwerów, macierzy, biblioteki taśmowej oraz przełączników sieciowych, zgodnie z wymaganiami ujętymi w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 2: Zakup wsparcia dla posiadanych systemów baz danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odnowienie usługi asysty technicznej (Oracle Technical Support) dla posiadanej przez Zamawiającego licencji Oracle, zgodnie z wymaganiami ujętymi w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 3: Rozbudowa posiadanego systemu bunkra cyfrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozszerzenie pojemności klastra backupowego opartego o dwa urządzenia Dell EMC PowerProtect DD6400, poprzez aktywację licencji odblokowującej dodatkowe 4 TB przestrzeni użytkowej dostępnej w urządzeniach wraz z pakietem wsparcia ProSupport 36 miesięcy, zgodnie z wymaganiami ujętymi w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5c do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 4: Rozbudowa systemu backupowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest subskrypcja Veeam Data Platform Foundation (pakiet 15 licencji VUL) na 36 miesięcy (3 lata), zgodnie z wymaganiami ujętymi w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5d do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 5: Przedłużenie wsparcia dla posiadanych systemów bezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: I. Przedłużenie subskrypcji bezpieczeństwa oraz wsparcia technicznego dla dwóch urządzeń FortiGate-100F pracujących w klastrze wysokiej dostępności (HA). II. Odnowienie subskrypcji bezpieczeństwa oraz wsparcia technicznego dla posiadanego systemu poczty elektronicznej FortiMail-VM (1 vCPU). III. Odnowienie wsparcia technicznego poziomu Production Support dla oprogramowania Veeam Backup & Replication edycja Enterprise Plus pakiet Essentials. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5e do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 6: Nadzór autorski i pakiet wsparcia dla systemu monitorowania incydentów bezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie usługi wsparcia i nadzoru autorskiego posiadanego systemu SecureVisio SIEM/SOAR firmy Esecure Sp. z o.o. (licencja na 300 hostów) na 36 miesięcy oraz realizacja usługi aktualizacji systemu w posiadanej wersji 4.0 do najnowszej wersji, zgodnie z postanowieniami SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5f do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 7: Integracja AMMS z systemem kolejkowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja AMMS z systemem kolejkowym, zgodnie z postanowieniami SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5g do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7