See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i na posesjach Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej oraz w jednostkach organizacyjnych im podległych w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i na posesjach 47 lokalizacji Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, 3 lokalizacji Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 500705-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: US w Myszkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Myszkowie, ul. Pułaskiego 68, 42-300 Myszków
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: US w Piekarach Śląskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich, ul. Bytomska 92, 41-940 Piekary Śląskie
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: US w Pszczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Pszczynie, ul. 3-go Maja 4, 43-200 Pszczyna
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: US w Raciborzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Raciborzu, ul. Drzymały 32, 47-400 Racibórz
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: US w Rudzie Śląskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej, ul. Kokotek 6, 41-700 Ruda Śląska
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: US w Rybniku, ŚUCS w Katowicach Lokalizacja w Rybniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Urząd Skarbowy w Rybniku, pl. Armii Krajowej 3, 44-200 Rybnik Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach Lokalizacja w Rybniku, ul. Kłokocińska 51, 44-251 Rybnik, Magazyn Depozytowy, ul. Przemysłowa 8, 44-203 Rybnik
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: US w Siemianowicach Śląskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich, ul. Śląska 84, 41-100 Siemianowice Śląskie
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: US w Sosnowcu, PŚUS w Sosnowcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Urząd Skarbowy w Sosnowcu, ul. 3-go Maja 20 i 22, 41-200 Sosnowiec Pierwszy Śląski Urząd Skarbowy w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 97, 41-219 Sosnowiec
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: US w Tarnowskich Górach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Tarnowskich Górach, ul. Opolska 23, 42-600 Tarnowskie Góry
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: US w Tychach, OC w Tychach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Urząd Skarbowy w Tychach, al. Niepodległości 60, 43-100 Tychy Oddział Celny w Tychach, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: US w Wodzisławiu Śląskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śląskim, ul. Głowackiego 4, 44-300 Wodzisław Śląski
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: US w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Zabrzu, ul. Bytomska 2, 41-800 Zabrze
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: US w Zawierciu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Zawierciu, ul. Leśna 8, 42-400 Zawiercie
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: US w Żorach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Żorach, Wodzisławska 1, 44-240 Żory
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: US w Żywcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Żywcu, ul. Krasińskiego 11(bud. A), ul. Powstańców Śląskich 1 (bud. B), 34-300 Żywiec
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: OC w Sławkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Oddział Celny w Sławkowie, ul. Groniec 1, 41-260 Sławków
Interne Kennung: Część nr 32