See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość w roku 2026.
Beschreibung: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość w roku 2026 z podziałem na 35 części.
Interne Kennung: POST/DYS/OZ/LZA/00966/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 13,27 km.
Beschreibung: zgodnie z zapisami SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 33,94 km.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 128,69 km.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 95,20 km.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 284,25 km.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 33,41 km.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 83,64 km.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 61,82 km.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 44,82 km.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 72,89 km.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 399,40 km.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 41,35 km.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski łącznej długości 264,31 km.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 150,80 km.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 40,02 km.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 148,43 km.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 56,64 km.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 48,85 km.
Los: LOT-0019
Titel: Część 19. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 206,62 km.
Los: LOT-0020
Titel: Część 20. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 283,99 km.
Los: LOT-0021
Titel: Część 21. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 114,42 km.
Los: LOT-0022
Titel: Część 22. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 94,46 km.
Los: LOT-0023
Titel: Część 23. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 59,31 km.
Los: LOT-0024
Titel: Część 24. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 87,12 km.
Los: LOT-0025
Titel: Część 25. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Jarosław o łącznej długości 49,22 km.
Los: LOT-0026
Titel: Część 26. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Jarosław o łącznej długości 80,79 km.
Los: LOT-0027
Titel: Część 27. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 29,33 km.
Los: LOT-0028
Titel: Część 28. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 84,42 km.
Los: LOT-0029
Titel: Część 29. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość o łącznej długości 62,10 km.
Los: LOT-0030
Titel: Część 30. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość o łącznej długości 108,20 km.
Los: LOT-0031
Titel: Część 31. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość o łącznej długości 125,40 km.
Los: LOT-0032
Titel: Część 32. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość o łącznej długości 42,60 km.
Los: LOT-0033
Titel: Część 33. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość o łącznej długości 39,10 km.
Los: LOT-0034
Titel: Część 34. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość o łącznej długości 56,40 km.
Los: LOT-0035
Titel: Część 35. Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość o łącznej długości 42,70 km.